Hoewel Minister Bos garanties heeft gegeven om het onderlinge geldverkeer tussen de banken en bedrijven te steunen, is de onzekerheid over de economie nog niet weggenomen.
De vraag is echter: bestaat er momenteel slechts economische teneur, of zijn er ook kansen? Uiteraard verantwoorde kansen, maar deze moeten wel opgemerkt worden. Het milieu blijft verantwoord gedrag verlangen, aangezien het klimaat verandert. Laatst viel in Noord-Holland maar liefst 105 mm water binnen 24 uur. Dat is meer dan 10% van de hoeveelheid neerslag die normaliter gedurende het hele jaar valt. Straten en riolen worden hierdoor enorm belast, waarbij het risico bestaat dat woningen onderlopen. Om persoonlijk en financieel leed te beperken, zullen straten meer geveegd en riolen regelmatiger gereinigd, geïnspecteerd en gerepareerd moeten worden. Voor ons liggen de kansen in de toenemende vraag naar dergelijk materieel.
Ook de invoering van WION (grondroerders-regeling), om graafschades aan kabels en leidingen te verminderen, biedt volop mogelijkheden. Met onze apparatuur kunnen leidingen in kaart gebracht worden en kan de KOKS PowerVac uitkomst bieden bij graafwerkzaamheden.
Duurzaam, doordacht ondernemen is van groot belang in deze turbulente tijden, maar we moeten wel vooruit blijven kijken!
Deze website maakt gebruik van cookies om de gebruiksvriendelijkheid te kunnen verbeteren, door gebruik te maken van deze website gaat u hiermee akkoord. Meer informatie